Papier toaletowy

Papier toaletowy to podstawowy produkt higieniczny, którego nie powinno zabraknąć w żadnej łazience, zarówno tej domowej, jak i użytku publicznego. W sprzedaży papier dostępny jest w wielu różnych postaciach i rodzajach, dzięki czemu łatwo dostosować go do swoich potrzeb oraz zasobności portfela. Jak wybrać idealny papier toaletowy? Podpowiadamy.

Papier toaletowy w rolkach

Papier toaletowy w rolkach to tradycyjne rozwiązanie znane nam od wielu lat. Podczas wyboru idealnego papieru warto jednak kierować się jego wydajnością oraz wyglądem. W sprzedaży są dostępne zarówno ekonomiczne papiery wykonane z szarej makulatury, które pozwalają zaspokoić jedynie podstawowe potrzeby gości łazienki, jak i kilkuwarstwowe papiery toaletowe wykonane z celulozy. Wyróżniają się one nienagannym wyglądem, wytrzymałością oraz przyjemną dla skóry fakturą, dzięki czemu są najchętniej wybierane przez kupujących. Do wyboru mamy zarówno modele gładkie w kolorze białym, jak i papiery kolorowe oraz papiery we wzory ozdobne, np. stokrotki, listki, misie lub napisy.

Papier toaletowy w składkach

Papier toaletowy w składkach to eleganckie rozwiązanie, które staje się coraz popularniejsze w wielu toaletach. Nikogo nie powinno to dziwić, ponieważ ma szereg istotnych zalet. Jest on przede wszystkim bardziej wydajny od tradycyjnego papieru w rolkach, ponieważ okazuje się, że pobieranie pojedynczych składek zazwyczaj jest wystarczające dla gości toalety. Rozwiązanie to jest jednak przede wszystkim bardziej higieniczne. Fakt ten wynika z dozowania papieru odcinek po odcinku, a każdy kolejny gość łazienki ma kontakt jedynie z pobieranych fragmentem papieru. Pozwala to w znacznym stopniu ograniczyć ryzyko związane z powstawaniem krzyżowych zakażeń bakteryjnych. Papier toaletowy w składkach można spotkać w hotelach, nowoczesnych biurowcach, apartamentach, restauracjach i klubach, a także w prestiżowych centrach handlowych.